Wersje językowe

Treść strony

2018-11-04

III Festiwal Dyni na Kujawach

495.jpg

Carvingowe (sztuka rzeźbienia w warzywach i owocach) fantazje, show kulinarne, kujawskie smaki z naszej chaty, jesienne inspiracje m.in. w stylizacji fryzur. Wszystko to (i wiele więcej) już 9 listopada w Pijalni Wód-Palmiarni „Inowrocławianka”, czyli zapraszamy na III Festiwal Dyni na Kujawach.

– Podczas poprzednich edycji festiwalu inowrocławianie i goście naszego miasta licznie uczestniczyli w święcie dyni. Liczymy, że w tym roku będzie podobnie. Zapraszamy w godz. 12.00-15.00 i obiecujemy, że atrakcji nie zabraknie – mówi Ilona Rynka, z Pijalni Wód-Palmiarni "Inowrocławianka".

A co zaplanowano? Show kulinarne, jesienny pokazy stylizacji fryzur, makijażu, degustacje, pokaz synchroniczny sztuki kelnerskiej, konkursy z nagrodami, występy artystyczne. Wstęp jest bezpłatny. Wspólnie z inowrocławskim "Gastronomikiem" serdecznie zapraszamy! 

Aktualności

Przypominamy i serdecznie zapraszamy !!!

Wieczorki Taneczne

Z uwagi na żałobę narodową, 19 stycznia 2019 r., w dniu pogrzebu Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, wieczorek taneczny nie odbędzie się. Pijalnia Wód Palmiarnia "Inowrocławianka"...

Zabawa Karnawałowa

26 Stycznia i 2 Lutego, od godz. 19.00 do 1.00 zapraszamy na Zabawy Karnawałowe !!!! Życzymy wspaniałej zabawy !!!