Wersje językowe

Treść strony

2018-10-24

Konkurs na „Nalewkę teściowej” – zgłoszenia do 20 listopada

nalewka-stara (1).jpg

Do 20 listopada br. czekamy na zgłoszenia w konkursie na najlepszą „Nalewkę teściowej”. To już czwarta edycja zabawy organizowanej przez Pijalnię Wód-Palmiarnię „Inowrocławianka”.

Jak powszechnie wiadomo, prawdopodobnie jedyny na świecie pomnik teściowej znajduje się w "Inowrocławiance”. Nasi goście piekli już placek teściowej, pisali fraszki, teksty piosenek… oczywiście o teściowych. A teraz… nadszedł czas na… nalewkę. Śliwki, jabłka, orzechy… Możliwości jest mnóstwo. Przepisów także, a każdy jedyny i niepowtarzalny… Zachęcamy Państwa do przygotowywania nalewek.

Wystarczy w terminie do 20 listopada przynieść do „Inowrocławianki” (ul. Rąbińska 1A, Inowrocław) nalewkę wraz z dołączonymi następującymi informacjami m.in.: imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie, skład nalewki. Ogłoszenie wyników – 23 listopada, o godz. 17.00 w Pijani Wód-Palmiarni „Inowrocławianka”. Zapraszamy Państwa (wyłącznie osoby pełnoletnie) do udziału w konkursie. Bliższe informacje można uzyskać osobiście w pijalni lub telefonicznie – tel. kom. 795 141 694.

Aktualności

Dzień Świętego Patryka

8 Marca

Tłusty Czwartek

ZAPRASZAMY NA KAWKĘ I PĄCZKA W PROMOCYJNEJ CENIE !!!!!